Separátor prstů gelový 2ks

Nový produkt

Působí blahodárně na unavené nohy a prsty. Uvolňuje stažená chodidla, upravuje postavení kostí, tkání, chrupavek, oživuje krevní oběh, procvičuje svaly, odstraňuje tlak a napětí. Tlumí bolest a nepříjemné pocity vzniklé v důsledku únavy, stísněného pocitu z obuvi, poranění a dalších problémů. Je vyroben z kvalitního silikonového gelu.

Více informací

225 Kč s DPH

  • S

Více informací

Chladivý, měkký a pohodlný. Takový je gelový separátor, který uleví Vaším prstům.  Vyroben ze silikonového gelu, jehož účinek působí blahodárně na unavené nohy a prsty. Uvolňuje stažená chodidla, oživuje krevní oběh, upravuje postavení kostí, tkání, chrupavek, procvičuje svaly, odstraňuje tlak a napětí. Skvěle tlumí bolest a nepříjemné pocity vzniklé v důsledku únavy, stísněného pocitu z obuvi, poranění a dalších problémů (ostruhy, nízká klenba, vbočený palec, mozoly, atd.). Balení obsahuje dva separátory, na každou nohu jeden. Doporučujeme používat současně.

Vlastnosti:

  • snižuje bolest způsobenou potížemi s prsty
  • ulevuje od tlaku a napětí
  • obnovuje přirozenou vitalitu a pružnost zdravých nohou
  • upravuje postavení kostí, tkání a chrupavek
  • gel zároveň zvláčňuje pokožku mezi prsty
  • vysoce hygienický, nedráždí pokožku
  • vyroben ze silikonového gelu pro dlouhou životnost
  • omyvatelný, pro více použití

 

Specifikace:

baleno v páru (2ks)
barva: modrá průhledná
obsah: 100% silikon gel, baleno v páru
údržba: omyvatelné

rozměry  - dle obrázku - měří se šířka chodidla v prstech (u separátoru je to šířka od okraje otvoru palce po okraj otvoru na malíček):
vel. XL : 12 cm
vel. L: 10,5 cm
vel. M: 9,5 cm
Vel: S: 8 cm ( ze zkušeností pro nohu vel. 35, max. 36.)

 Rozměry gelového separátoru

Jak nosit?

Nasaďte otvory na prsty nejlépe zamokra. Ideální je používat separátory několikrát denně po pár minutách, např.15 minut 5 x denně, než si Vaše prsty zvyknou. V tomto protaženém stavu nebyly doposud zvyklé, a proto jejich používání můžete pociťovat ze začátku jako nepříjemné. Čím častěji je budete používat, tím rychleji zjistíte, že Vám opravdu uleví a zvýší se celková flexibilita svalů v oblasti prstů.

Údržba:

Opláchnout vlažnou vodou, možno i mýdlem.

Varování:

Pokud Vám bude nošení nepříjemné, poraďte se s lékařem, či ortopedem o vhodnosti tohoto výrobku pro Vás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.