#

Vivobarefoot JING JING 2 L Black/Hide

Nový produkt

Super jednoduché a ohebné barefoot balerínky Jing Jing udržují vaše chodidla v pohodlí s pocitem bosé chůze po celý den v práci nebo na večerní párty. Nyní v kožené prémiové variantě z úsně Pittards Wild Hide.

Více informací

1 606 Kč s DPH

-35%

2 470 Kč s DPH

  • 35

Více informací

Jednoduchý design, maximální ohebnost a jedinečná ultra tenká podrážka, to je to co zdobí barefoot balerínky Jing Jing. Jing Jing vám díky své konstrukci umožní přirozený pohyb tak jak příroda chtěla ať už jste v práci nebo na tanečním parketu. Nyní v kožené variantě z prvotřídní usně značky Pittards® z volně chovaného skotu na Etiopských pastvinách.

Svršek: Prvotřídní hovězí useň značky Pittards Wild Hide
Popis svršku: Kožený jemný svršek nabízí prémiový pocit bosé chůze v práci i pro volný čas, na svrchní části opatřený elastickým lemem, který jemně obepne vaše chodidla
Zavazování: Nazouvací – Slip On
Vnitřek: Kůže
Stélka: Kůže
Podrážka: 3mm tenká, odolná proti oděru s ochranou odolnou proti propíchnutí
Popis podrážky: Super tenká a ohebná zpracovaná v souladu s ženskou jemností
Vyjmutelná vnitřní vložka: Ne

JING JING Hide/Eco - Info o velikostech

Velikost 36 37 38 39 40 41 42 43
Délka vnitřní stélky v cm 22,5 23,2 24 24,5 25,2 26 26,7 27,5

Velikost v cm představuje vnitřní rozměr stélky boty. Počítejte s tím že v barefoot botách je potřeba min. 6-8mm extra místa na špičce boty, aby mohla noha správně pracovat. Nikdy si nekupujte barefoot boty těsně sedící na nohu, ale připočítejte tuto rezervu k rozměru vašeho chodidla. Po té dle tabulky vyhledejte nejvhodnější velikost. Pozor jednotlivé modely bot VIVOBAREFOOT mohou mít jiný rozměr vnitřní stélky, proto si tabulku velikostí zkontrolujte u každého modelu zvlášť.

Příslušenství